881401600, 34 34 30 900

   medycyna.pracy@cm-klara.pl

Jak przygotować się do badania?

Jak przygotować się do badania

Badania profilaktyczne wykonujemy tylko pacjentom z ważnym skierowaniem wystawionym przez pracodawcę. Cena za badania zależna jest od stanowiska danego pracownika.

Proszę o przygotowanie Dowodu Osobistego lub innego dokumentu z nr PESEL. W celu sprawnego przeprowadzenia badania oraz skróceniu czasu oczekiwania, proszę umówić się telefonicznie na wizytę u lekarza specjalisty tel. 881 401 600.

Poradnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00.
Do rejestracji telefonicznej lub osobistej proszę przygotować skierowanie od pracodawcy, w celu przedstawienia zagrożeń występujących na stanowisku.

Badania laboratoryjne wykonujemy na miejscu. W celu wykonania badania moczu prosimy o zabranie próbki moczu ze sobą. Do badań sanitarno – epidemiologicznych niezbędna jest książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych z wynikiem badania na nosicielstwo (badania kału) – dotyczy stanowisk pracy w kontakcie z żywnością oraz pracy z dziećmi do 7 roku życia. Jeżeli pacjent posiada własne wyniki laboratoryjne lub orzeczenia innych lekarzy specjalistów np. psychotesty, proszony jest o zabranie ich ze sobą (do wglądu).

Pracownik, który będzie miał wykonywane badania diagnostyczne krwi powinien być 4 godziny przed badaniem na czczo.